+38(099)237-30-94 +38(097)420-96-96 sks_med@ukr.net

Свято – це завжди радість і щастя. Для кожного хто організовує якесь святкування, завжди найскладнішим питанням є «Що зробити такого, щоб свято запам’яталося всім гостям на довго?». Ми допоможемо Вам з цим.

Окрім смачних страв, веселої музики і запальних танців чи ігор, вручіть кожному гостю маленький подаруночок, який він зможе забрати з собою.

І найкращим подаруночком буде продукція «SKS», адже насолоджуючись оригінальним смаком нашого продукту, Ваші гості з приємністю згадуватимуть  святкування. А оскільки, всі інгредієнти ми обираємо з надзвичайною ретельністю та прискіпливістю, то ці подаруночки будуть ще й корисними.

Ми розуміємо, що кожне свято – це надзвичайна подія, незалежно весілля це, чи просто  вечірка, адже Ви вкладаєте в організацію всі свої сили, натхнення та душу, тому ми максимально намагатимемося виконати всі Ваші забаганки та зробити бонбоньєрки в стилістиці за Вашим бажанням.

Смаки та об’єм баночок Ви обираєте самостійно, коротко описуєте чого саме бажаєте та в якій кольоровій гаммі мають бути бонбоньєрки, а про все інше піклуємося ми.

Наклейки, декор, написи та подача – це все буде створюватися виключно під Ваше святкування. І повірте, кожен Ваш гість не залишиться байдужим до такого подаруночку.

 

ВАЖЛИВО!!!!

  • Замовлення на 20 і більше осіб робиться не раніше ніж за 14 днів до визначної дати.
  • При замовленні на суму більше ніж 2000 грн. наклейки у бажаній стилістиці та з написом (за бажанням), у подарунок.
  • Якщо Ви бажаєте смак, якого не має в асортименті «SKS», це не проблема, однак, такі варіанти мають бути погоджені не раніше ніж за 1 місяць до визначної дати.
  • Терміновість замовлення обговорюється з кожним клієнтом індивідуально.
  • При замовленні бонбоньєрок оплата здійснюється наступним чином:

А) замовлення на менше ніж 20 осіб без індивідуальних наклейок оплачується по 100% передоплаті;

Б) замовлення на більше ніж 20 осіб оплачується 50% передоплата і 50% в день отримання.

 

 

І пам’ятайте, непередбачувані ситуації можуть виникати завжди – головне вміти їх вирішувати і ставитись до них з розумінням і без паніки. Ваші бажання для нас закон, тому, ми будемо робити все можливе й неможливе для виконання усіх Ваших забаганок.