+38(099)237-30-94 +38(097)420-96-96 sks_med@ukr.net

Як все починалось…

Для початку познайомимось. Ми, Яна та Іра – власники медових продуктів під назвою «S K S».

Свій бізнес ми вирішили розпочати в двох і хочемо розповісти нашу невеличку історію.

За освітою ми юрист та бухгалтер і працюємо на відповідних посадах більше десяти років кожна, однак при випадковій розмові, коли ділилися планами та мріями на майбутнє, виникла маленька ідея стосовно «своєї справи» і згодом ми вирішили цю ідею перетворити в бізнес. До того ж, ми зрозуміли, що наша робота стала суцільною рутиною, без ентузіазму та бажання, що все дійшло до елементарного механізму. Ми реально перестали отримувати задоволення від того чим займаємося, втратили інтерес до розвитку у своїх професіях і кожного ранку просто змушували себе підійматись з ліжка і в буквальному сенсі «тягнутися» в офіс.

Тому, аби не витрачати сили та час на працю, яка не приносить морального задоволення, ми наважились покинути звичний режим «офісного планктону» і кардинально змінити своє життя.

Звичайно ж було страшно і ми вагалися чи варто, адже нам потрібно було вчитися приймати ризикові рішення, бути готовими відповідати виключно за СВОЮ справу, ми мали все підрахувати до найменших дрібниць, оскільки ця сфера була нам зовсім невідома, нова і ми майже про неї нічого не знали.

Та все ж, бажання змін підігріте неймовірним ентузіазмом, взяло гору над страхами.

І ми почали продумувати з чого ж почати, який асортимент, яка технологія, як все оформляти і ще мільйон «як?», «що?», «де?», «коли?».

Головним завданням було створити продукт, який буде до вподоби як дорослим так і діткам, який буде не тільки смачним, а й корисним. Оскільки головним інгредієнтом мав бути виключно МЕД, то ми почали розробляти такі смаки, які підійшли б не тільки звичайним ласунчикам, а й справжнім гурманам.

Доречи, головне на що ми хочемо звернути Вашу увагу – МЕД видобувається на власній родинній пасіці, а значить ми ручаємось за його екологічність та користь.

Отже, асортимент нашої продукції задовольнить кожного, адже ми поєднали МЕД з такими інгредієнтами, які перетворили його класичний смак на щось неймовірне та оригінальне. Кожен з Вас знайде для себе щось солодке, корисне та смачне.

Також, хочемо зазначити, що кожна баночка продукції «S K S» виготовляється вручну, МЕД НЕ ПІДДАЄТЬСЯ БУДЬ-ЯКІЙ ТЕРМІЧНІЙ ОБРОБЦІ, тобто не втрачає свої корисні властивості. Ми додаємо лише найякісніші та найкращі продукти, які особисто відбираємо, миємо, сушимо та доводимо до певного стану готовності.       

Підсумовуючи все вищевказане, припрошуємо скуштувати продукцію «S K S» та оцінити наші старання або ж просто отримати задоволення від продукту, в який вкладається вся наша любов та турбота про Вас. Адже ми піклуємося про максимальне наповнення кожної баночки і щиро віримо, що кожен з Вас, смакуючи продукцію «S K S», отримає божественну ейфорію та гарний настрій, бо для цього ми докладаємо свою частинку душі та позитиву і трішечки сонечка в кожен грам.

Смачного.

З любов’ю і турботою, Ваш «S K S»!